Dystrybutor materiałów sanitarnych i instalacyjnych

Materiały sanitarne i instalacyjne

Mamy przyjemność zaprosić do zapoznania się z naszą firmą. Żywimy nadzieję, że przejrzysta i prosta w obsłudze strona internetowa pozwoli uzyskać podstawowe informacje, które zachęcą do kontaktu i satysfakcjonującej Państwa współpracy z naszą firmą
Właściciele i pracownicy firmy Mikulski.

 

Oferta

Rzetelna i solidna obsługa handlowa oraz ciągłe dążenie do satysfakcji i zadowolenia naszych klientów, przyczyniły się do utrwalenia wizerunku naszej firmy jako rzetelnego partnera w biznesie. Staramy się, aby atutami firmy Mikulski była zawsze szybkość i terminowość realizacji przyjętych zamówień. Naszym partnerom handlowym oferujemy korzystne warunki współpracy, które mogą być negocjowane indywidualnie w zależności od oczekiwań.

 

Zabezpieczenie antykorozyjne

 

Poniżej wymieniamy grupy asortymentowe wyrobów, jakie posiadamy w sprzedaży. Świadczymy również usługą cięcia rur, transportu zakupionego u nas towaru oraz inne nietypowe usługi mające na uwadze sprostanie Państwa oczekiwaniom. Więcej informacji o sprzedawanych przez nas wyrobach znajdą Państwo w dziale "Partnerzy" lub "Informacje techniczne". Oczywiście w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszą firmą poprzez telefon, faks, e-mail lub osobiście.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.